آرایش عروس در شب عروسی

آرایش عروس در شب عروسی


نکات آرایش عروس و نگه داری آن در شب عروسی

آرزوی هر عروسی است که زیباترین و ماندگارترین عکس ها را از جشن هایش داشته باشد همچنین در شب یا روز عروسی شما در تمام مدت در مرکز توجه افراد قرار دارید و هر کدام از میهمان هایتان در مورد شما نظری می دهند پس شما باید از همه لحاظ عالی باشید و آرایش عروس از مواردی محسوب میشود که بین خانمها بسیار مورد بررسی قرار میگیرد. آرایش گران قیمت و لباس فوق العاده خاص قطعا بی تاثیر نیست اما برای بیش ترین زیبایی، بهترین ترفند این است که شبیه خودتان دیده شوید.
 

زیبایی هایتان را نشان دهید

شما بایستی به ویژگی هایی اهمیت بدهید که بیش از همه دوست دارید، سعی کنید در زیباترین صورت ممکن خودتان باشید. پس اگر چشمانتان را بیشتر دوست دارید، با خط چشم و ریمل با آنها بازی کنید. اگر لب هایتان برایتان جذاب تر است، از سایه روشن یا رژ لب درخشان استفاده کنید. هر آنچه که فکر می کنید شما را زیباتر جلوه می دهد و خوشگل تر میکند به کار ببرید. اما بدترین کار این است که احساس کنید تغییر بسیار بزرگی رخ داده و حتی شما تبدیل به شخص دیگری شده اید!

عروس ها باید از چه شیوه های آرایشی استفاده کنند تا در عکسهایشان زیباتر شوند؟ این سوالی است که بیشتر عروس ها می پرسند. از آنجایی که فلاش عکاسی به سایه های صورتی نیروی بیشتر می بخشد، حتی مقداری زردی نیز به پوست شما می افزاید. از اصلاح کننده رنگ برای پوشاندن حلقه های تیره زیر چشم (بخصوص اگر شب قبل درست نخوابیده اید و احتمالاً این حلقه ها در زیر چشمان شما افتاده است) استفاده کنید.

آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نیفتد. همینطور رژلبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می کنید روشن تر باشد. زیرا لب های کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می آیند.

 

یک آرایش ماندگار

چطور آرایش عروس در تمام طول روز باقی بماند؟ برای چشم ها، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است. روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که از برآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان می رود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می شود. برای ماندگاری رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دور لب را خط کشیده و حتی روی لب را نیز با مداد کاملا پر کنید.
 

خوردن و نخوردن ها

رژیمی بر پایه آب بسیار مناسب است، آب بسیار زیادی بنوشید تا تمام سموم از بدن و پوست شما خارج شود. حتما از نرم کننده پوست استفاده کنید تا ملایمت پوست شما حفظ شود. از دو هفته قبل از مراسم، میوه و سبزیجات زیاد بخورید و دور غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها و هله هوله هایی مثل چیپس و پفک را از یک ماه قبل خط بکشید. این غذاها پوست را کدر، خسته و تیره و جوش دار می کنند.


برچسب ها:

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

نظرات:

  1. اختراع

    خیلی خوب بود ،، خیلی اتفاقی پیداش کردم از گوگل
    .
    با اجازتون من این صفحه برای دوتا از دوستام تلگرام کردم ،، ممنون


  2. شما هم میتوانید نظر دهید

    فقط قسمت نام و ایمل الزامی * میباشد